Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
Obserwatorium Zmian

„Sierść i pióra” - wystawa fotografii Mariusza Zarzyckiego

Sierść i pióra // fot. Mariusz Zarzycki

Sierść i pióra // fot. Mariusz Zarzycki

17.01.2020 r.

Zapraszamy do Gdynia InfoBoksu na wystawę Mariusza Zarzyckiego. Tematem fotografii ponownie przyroda.

Mariusz Zarzycki to gdyński fotograf, którego prace już gościły w Infoboksie w 2015 roku, a tematem wystawy był rezerwat przyrody Beka.

Tym razem od fauny i flory również nie odchodzimy. „Sierść i pióra” to efekt pracy autora z ostatnich paru lat. Zdjęcia przedstawiają zwierzęta i ptaki, które możemy zaobserwować na co dzień, jak i te, które raczej unikają kontaktu z człowiekiem. Będą to między innymi nasze największe drapieżniki.

- Fotografuję amatorsko od kilkunastu lat. Głównie otaczającą nas przyrodę i jej mieszkańców. Fotografia przyrodnicza jest dla mnie odskocznią od gwaru i pędu miejskiego. Podglądanie i obcowanie z naturą to takie emocje, których nie doznałbym w innych kierunkach fotografii - mówi Mariusz Zarzycki.

Prace można oglądać w Gdynia InfoBox, ul. Świętojańska 30, w dniach od 27.01 do 18.02.2020 r.