Obserwatorium Zmian

Wydarzenie odwołane: "Dojrzałe piękno" - wystawa fotograficzna

Dojrzałe piękno

Dojrzałe piękno

17.03.2020 r.

W trosce o zdrowie mieszkańców i odwiedzających oraz w celu ograniczania ryzyka zakażenia koronawirusem Gdynia InfoBox jest zamknięty do odwołania. Wszystkie zaplanowane w tym czasie aktywności zostają odwołane.

Zapraszamy na wystawę fotografii Sławomiry Tomaszewskiej. Prace będzie można oglądać od 19 lutego 2020 roku w Infoboksie.

Wystawa zatytułowana "Dojrzałe piękno" stanowi podsumowanie aktualnego projektu gdyńskiej artystki Sławomiry Tomaszewskiej obejmującego jej pracę z seniorami zrzeszonymi w Fundacji FLY. Wernisaż zaplanowany jest na 20.02.2020 r. o godzinie 17.00 w sali na I piętrze Gdynia InfoBox (ul. Świętojańska 30). Wstęp wolny.

Wcześniej prace fotografki można było znaleźć na zbiorowych wystawach między innymi w Muzeum Miasta Gdyni i na indywidualnych instalacjach w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni, w Gminnym Domu Kultury w Kosakowie oraz gdańskim Ratuszu, jak również w popularnych miesięcznikach o tematyce dziecięcej.

Sławomira Tomaszewska (ur. w 1973 r. w Gdyni) jest aktywną fotografką, projektantką biżuterii, promotorką kultury, animatorką wydarzeń kulturalno-historycznych współpracującą z placówkami muzealnymi. Jednak przede wszystkim jest gdynianką.