Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
Obserwatorium Zmian

Way of Taste Smak Podróży przez Karkonosze na Triglav

Way of Taste

Way of Taste

27.11.2019 r.

W piątek, 13 grudnia, o godzinie 17.00 zapraszamy Was do Gdynia InfoBox na wędrówkę po górach. Na rozgrzewkę przejdziemy przez Karkonoskie szlaki od Karpacza do Szklarskiej Poręby. A potem przeniesiemy się do Słowenii w Alpy Julijskie, aby dowiedzieć się, jakie emocje towarzyszyły wspinaczce na 2864 m n.p.m.

O emocjach będzie dużo, ponieważ naszym kolejnym gościem jest Iwona Spaleniak, założycielka Akademii Skutecznej Zmiany, trener rozwoju osobistego i coach. Góry są dla niej inspiracją do wprowadzania zmian i osiągania celów. Dają możliwość wychodzenia ze strefy komfortu, przekraczania własnych granic i zagłębiania się w "tu i teraz".

Iwona opowie nam o tym, jak zdobyć Triglav i jaka nagroda czeka na szczycie. Podpowie, jak przygotować się do takiej wyprawy i podzieli się tym, co pięknego kryją w sobie Alpy Julijskie.
Będzie o wyznaczaniu celów i realizacji swoich marzeń.


A kto stoi za tymi wydarzeniami?

Ilona Klein-Tragier oraz Robert Tragier - małżeństwo, propagatorzy podróżowania i dobrych smaków. 13 lat razem poszukują przygód, a od 6 wspólnie z synem - Tymoteuszem, który odlicza dni, do kolejnej wycieczki. Zachęcają całe rodziny i zgodnie twierdzą, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu stworzyli projekt Way of Taste - Smak Podróży, cykliczne spotkania dla każdego podróżnika.

Od maja w Gdynia InfoBox, organizują comiesięczne slajdowiska i wyprawy po całym świecie, zapraszając ciekawych gości. Na każdym z nich można poznać nowe formy spędzania wolnego czasu i usłyszeć sporą dawkę porad i praktycznych podpowiedzi. Podczas spotkań każdy jest mile widziany. Na dzieciaczki jak zawsze czekają piękne mapy od TwojeMapy.com kolorowe kredki i wyspy do zaprojektowania, na dorosłych fantastyczne zdjęcia i miłe opowieści.

- Każde spotkanie jest inne, każde niesamowite i ciekawe. Człowiek od razu ma ochotę pakować walizki i ruszyć przed siebie. Naszym celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień- zapraszamy na wszystkie wydarzenia jakie organizujemy i do obserwowania nas w mediach społecznościowych, tam opowiadamy na bieżąco - Ilona i Robert.

ORGANIZACYJNIE
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com
organizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of Tasate

✔ Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Zarezerwuj swoje miejsce, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować - ilość miejsc ograniczona.
✔ Poinformuj świat, że szykuje się świetne wydarzenie. Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji. Będzie nam miło poznać nowych miłośników przygody.
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną Waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych. smakpodrozy@wayoftaste.com

Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.