Obserwatorium Zmian

Way of Taste Smak Podróży przez Karkonosze na Triglav

Way of Taste

Way of Taste

27.11.2019 r.

W piątek, 13 grudnia, o godzinie 17.00 zapraszamy Was do Gdynia InfoBox na wędrówkę po górach. Na rozgrzewkę przejdziemy przez Karkonoskie szlaki od Karpacza do Szklarskiej Poręby. A potem przeniesiemy się do Słowenii w Alpy Julijskie, aby dowiedzieć się, jakie emocje towarzyszyły wspinaczce na 2864 m n.p.m.

O emocjach będzie dużo, ponieważ naszym kolejnym gościem jest Iwona Spaleniak, założycielka Akademii Skutecznej Zmiany, trener rozwoju osobistego i coach. Góry są dla niej inspiracją do wprowadzania zmian i osiągania celów. Dają możliwość wychodzenia ze strefy komfortu, przekraczania własnych granic i zagłębiania się w "tu i teraz".

Iwona opowie nam o tym, jak zdobyć Triglav i jaka nagroda czeka na szczycie. Podpowie, jak przygotować się do takiej wyprawy i podzieli się tym, co pięknego kryją w sobie Alpy Julijskie.
Będzie o wyznaczaniu celów i realizacji swoich marzeń.


A kto stoi za tymi wydarzeniami?

Ilona Klein-Tragier oraz Robert Tragier - małżeństwo, propagatorzy podróżowania i dobrych smaków. 13 lat razem poszukują przygód, a od 6 wspólnie z synem - Tymoteuszem, który odlicza dni, do kolejnej wycieczki. Zachęcają całe rodziny i zgodnie twierdzą, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu stworzyli projekt Way of Taste - Smak Podróży, cykliczne spotkania dla każdego podróżnika.

Od maja w Gdynia InfoBox, organizują comiesięczne slajdowiska i wyprawy po całym świecie, zapraszając ciekawych gości. Na każdym z nich można poznać nowe formy spędzania wolnego czasu i usłyszeć sporą dawkę porad i praktycznych podpowiedzi. Podczas spotkań każdy jest mile widziany. Na dzieciaczki jak zawsze czekają piękne mapy od TwojeMapy.com kolorowe kredki i wyspy do zaprojektowania, na dorosłych fantastyczne zdjęcia i miłe opowieści.

- Każde spotkanie jest inne, każde niesamowite i ciekawe. Człowiek od razu ma ochotę pakować walizki i ruszyć przed siebie. Naszym celem nie jest samo zachwycanie pięknem świata, ale przede wszystkim praktyczne inspirowanie do zdobywania własnych wspomnień- zapraszamy na wszystkie wydarzenia jakie organizujemy i do obserwowania nas w mediach społecznościowych, tam opowiadamy na bieżąco - Ilona i Robert.

ORGANIZACYJNIE
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com
organizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of Tasate

✔ Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Zarezerwuj swoje miejsce, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować - ilość miejsc ograniczona.
✔ Poinformuj świat, że szykuje się świetne wydarzenie. Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji. Będzie nam miło poznać nowych miłośników przygody.
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną Waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych. smakpodrozy@wayoftaste.com

Oby Way od Taste - Smak Podróży na stałe wpisał się w Twój kalendarz wydarzeń! Do zobaczenia.