Obserwatorium Zmian

Way of Taste Smak Podróży - Podróże z dziećmi

Way of Taste Smak Podróży - Podróże z dziećmi

Way of Taste Smak Podróży - Podróże z dziećmi

08.01.2020 r.

Nowy rok 2020 i nowe wyzwania podróżnicze rozpoczniemy wraz z zaprzyjaźnionymi globtroterami z Todolamancha Lilą, Arkiem i Gabi, których mieliście już przyjemność poznać. 23 stycznia (czwartek) o godzinie 17.00 w Gdynia InfoBox poruszymy ciekawy i czasem kontrowersyjny temat podróżowania z dzieckiem.

Opowiemy o wszystkich plusach dodatnich i plusach ujemnych, bez ściemniania i czarowania przez różowe okulary. Opowiemy też o tym, jak my dorośli możemy skorzystać na dziecięcej radości w podróży. To spotkanie będzie bardzo interesujące, gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i podzielenia się własnym doświadczeniem lub zadawania pytań jeśli jesteście przed pierwszą rodzinną wyprawą.

Za wszystkimi wydarzeniami Way of Taste stoimy my Ilona & Robert - małżeństwo, propagatorzy podróżowania i dobrych smaków. 13 lat razem poszukujemy przygód, a od ponad 6, wspólnie z synem - Tymoteuszem, który odlicza dni, do kolejnej wycieczki. Zachęcamy całe rodziny i zgodnie twierdzimy, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu stworzyliśmy projekt Way of Taste - Smak Podróży, cykliczne spotkania dla każdego podróżnika.

Obserwuj nas na facebooku i instagramie, gdzie nadajemy w instastoris oraz poczytaj nasze artykuły i o całym projekcie
https://www.instagram.com/wayoftaste/
https://www.facebook.com/wayoftaste/
http://www.wayoftaste.com/smakpodrozy/
Koniecznie przyłącz się do naszej kameralnej grupy Way of Taste - Smak Podróży

ORGANIZACYJNIE
kontakt: smakpodrozy@wayoftaste.com
organizatorzy: Ilona i Robert Tragier z Way of taste
✔ Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego.
✔ Zarezerwuj swoje miejsce, abyśmy mogli się odpowiednio przygotować - ilość miejsc ograniczona.
✔ Poinformuj świat, że szykuje się świetne wydarzenie. Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciela, siostrę, dzieci im nas więcej tym więcej inspiracji. Będzie nam miło poznać nowych miłośników przygody.
✔ Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną Waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.
✔ Spotkanie będzie tworzone wspólnie i na bieżąco - jeśli chcesz pochwalić się zdjęciami - zgłoś chęć swojego wystąpienia i zainspiruj innych. smakpodrozy@wayoftaste.com