SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Dzień Rodzinny Online - warsztaty dla rodzin z dziećmi

Grafika promująca wydarzenie Dzień Rodzinny w Muzeum Miasta Gdyni. Na fioletowym, jednolitym tle, widoczne są dwie rysunkowe postaci: dziadek trzymający wnuczkę na baranach, ta z kolei spogląda przed lornetkę. Po lewej stronie, na dole, widoczny jest biały napis

Dzień Rodzinny Online - warsztaty dla rodzin z dziećmi 16.01.2021

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Dostępne online Wydarzenie online - Transmisja, szczegóły w opisie 16.01.2021 11:00 Wstęp wolny

Muzeum Miasta Gdynia zaprasza na „Dzień Rodzinny” – cykl warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami! Warsztaty odbywają się online – zapisani uczestnicy otrzymają mailowo link do platformy Zoom, gdzie odbędzie się wydarzenie. Linki do formularza zapisów znajdują się pod opisem danych zajęć.

Ah, Nowy Rok! Pewnie wiele z Was zadzwoniło w Sylwestra do swoich bliskich z życzeniami. Czy udało się Wam połączyć bez żadnego problemu? A może było Wam trochę trudno, bo dzwoniło dużo ludzi naraz? Podczas styczniowych zajęć zajmiemy się tematem komunikacji i zastanowimy się w jaki sposób możemy przekazywać sobie informacje!

Harmonogram:
11:00-13:00 Wszystko nagrane – warsztaty z nagrywania dźwięku na kasetę magnetofonową
Na czym najczęściej słuchacie muzyki? Na telefonie, komputerze? A może mieliście kiedyś okazję słuchać muzyki z kasety magnetofonowej?
Podczas porannych warsztatów pójdziemy krok dalej i nagramy swój głos na tym małym urządzeniu. W jaki sposób? Przekonacie się na zajęciach!
Prowadzenie: Olga Lewandowska

Na kilka dni przed warsztatami uczestnicy otrzymają mailowo listę potrzebnych do warsztatów materiałów. Bez obaw – będą to rzeczy, które większość z nas ma w domach.
Bilety: udział w warsztatach jest bezpłatny
Uwaga! Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna.
Link do zapisów.

13:30-15:30 Szczegóły dogadane – warsztat z tworzenia sprzętu komunikacyjnego
Wyobrażaliście sobie kiedyś życie bez telefonów i Internetu? Bez nich przekazanie sobie wiadomości na odległość musi być bardzo trudne… Ale czy niemożliwe? Podczas popołudniowych zajęć spróbuje my swoich sił w stworzeniu sprzętu, którym spróbujemy się porozumieć z kimś z drugiego pokoju!
Prowadzenie: EcoArt – Akademia Kreatywności

Na kilka dni przed warsztatami uczestnicy otrzymają mailowo listę potrzebnych do warsztatów materiałów. Bez obaw – będą to rzeczy, które
większość z nas ma w domach.
Bilety: udział w warsztatach jest bezpłatny
Uwaga! Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna.
Link do zapisów.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić następujące
kroki:
  • Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem,
  • Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie,
  • W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń,
  • Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.