SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ
zamknij wybór kategorii

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Nastazja wychodzi za mąż - odwołane

Nastazja wychodzi za mąż (mat. organizatora)

Nastazja wychodzi za mąż (mat. organizatora)

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Spektakle / Filmy Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza - Gdynia, ul. gen. Józefa Bema 26 wydarzenie archiwalne Płatny, kup bilety

Aktualizacja, komunikat Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni z dn. 8.03.2021 r.: 

"Drodzy Widzowie,
zgodnie z nowymi obostrzeniami dotyczącymi województwa pomorskiego odwołane zostają spektakle od 13 do 20 marca. Spektakle do 13 marca zagramy zgodnie z repertuarem, a ponadto zorganizowaliśmy dodatkowy spektakl „Prawda. Komedia małżeńska” w środę, 10 marca, o godz. 19.00.
Jeżeli obostrzenia ulegną zmianie po 20 marca, w niedzielę 21 marca zagramy dodatkowy spektakl „Nastazja wychodzi za mąż” o godz. 16.00 Pierwszeństwo będą miały osoby z biletami na odwołane pokazy tej sztuki."

Więcej informacji na stronie https://www.teatrgombrowicza.art.pl/.

------------------
Spektakl "Nastazja wychodzi za mąż"

Reżyseria: Krzysztof Babicki 

Kameralny spektakl o namiętnościach na podstawie wielkiej prozy Dostojewskiego. Wciągający trójkąt miłosny, ale także rozprawa o miejscu Boga w życiu człowieka. Od afirmacji do negacji. Od ekstazy do rozpaczy. Od miłości do nienawiści. Od poświęcenia do zaciekłej rywalizacji. Fascynujący mężczyźni, nieobliczalne kobiety, rozstania i powroty. Historia obok, której nie przejdziecie obojętnie.

(opis organizatora)