SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Teatr Plenerowy na Karwinach: Kłopoty małżeńskie

Teatr Plenerowy na Karwinach: Kłopoty małżeńskie. (mat. organizatorów)

Teatr Plenerowy na Karwinach: Kłopoty małżeńskie. (mat. organizatorów)

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Spektakle / Filmy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gdyni - Gdynia, ul. Chwaszczyńska 26 wydarzenie archiwalne Wstęp wolny

Zapraszamy na Teatr Plenerowy na Karwinach! W ramach projektu wystawiona zostanie komedia dla dorosłych "Kłopoty Małżeńskie".

"Kłopoty małżeńskie" to komedia napisana na dwójkę aktorów. Kinga i Robert to typowe małżeństwo z kilkunastoletnim stażem. Doświadczeni zawodnicy w małżeńskim sparingu. Mistrzowie w swoich dziedzinach. Kłótnia, awantura, burda, czasem domowy cyrk, to ich chleb powszedni.
Spotykamy naszych bohaterów w momencie przejściowym. Codzienność, rutyna, niewyjaśnione sprawy i zamiecione pod dywan problemy doprowadziły oboje do ostateczności- decyzji o rozwodzie. W ferii wzajemnych oskarżeń, kpin i złośliwości usiłują przeciągnąć Sąd i widzów na swoją stronę,a argumenty mają coraz cięższy kaliber.
Autorzy dramatu, nie stroniąc od żartu i dystansu, pokazują nam odwieczną damsko-męską walkę o dominację i równouprawnienie. O to, kto więcej w związek inwestuje. Kto dla niego więcej poświecił. Czyje oczekiwania są ważniejsze, czyje zaspokojone, a czyje zawiedzione. Generalnie czyje na wierzchu. Czy tak pilnie strzeżone "ja" warte jest ceny "my"? Czy pod spodem tej całej arcykłótni, każde z nich cicho nie woła: "kochaj mnie, kochaj...". 

Zapraszamy na spektakl. Przyjdźcie, pokibicujcie Kindze lub Robertowi. A może obojgu...?

Teatr Plenerowy na Karwinach: Kłopoty małżeńskie

  • 8 sierpnia 2020 r., godz. 21.00
  • Amfiteatr Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 (ul. Chwaszczyńska 26)

Wstęp wolny!


Wydarzenie sfinansowane ze środków Rady dzielnicy Karwiny
Informacja: tel. 531 587 829

----------
Od 17 lipca zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 19.06.2020 zmieniają się zasady organizacji imprez plenerowych. Na widowni będzie mogło być więcej niż 150 osób pod warunkiem zachowania zasad dystansu społecznego. Liczymy na Was, pamiętajcie o zakrywaniu ust i nosa oraz o zachowaniu m odległości od innych uczestników (nie dotyczy osób wspólnie zamieszkujących). Do zobaczenia!