SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ
zamknij wybór kategorii

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Dzień Dziecka #wGdyni: „Podróż dookoła świata”

Plakat festynu z okazji Dnia Dziecka. Rysunkowy latający balon z całą rodziną w koszu balona. Napis

Dzień Dziecka #wGdyni: „Podróż dookoła świata”

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Wydarzenia inne Park Kolibki - Gdynia, Kolibki, 81-525 Gdynia wydarzenie archiwalne Wstęp wolny

Miasto Gdynia zaprasza 4 czerwca (sobota) na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Podróż dookoła świata”. Spotykamy się w nowym miejscu - Parku Kolibki w Orłowie o godzinie 11:00. 


Tegoroczny festyn będzie szczególny, bowiem zostanie zorganizowany po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Dodatkowo impreza odbędzie się w nowym miejscu, w zabytkowym Parku Kolibki w Orłowie – to przestronna łąka otoczona drzewami, położona nad samym morzem, a jednocześnie znajdująca się przy głównej arterii na granicy Gdyni i Sopotu.

Naturalne zalety tego miejsca sprzyjają stworzeniu niepowtarzalnej imprezy na wysokim poziomie. Szereg bezpłatnych atrakcji zaplanowanych w tym dniu sprawia, że festyn jest prawdziwą rodzinną ucztą dla mieszkańców Gdyni oraz osób odwiedzających tego dnia nasze miasto.

Tegoroczny Dzień Dziecka w Gdyni to między innymi różnorodne zajęcia warsztatowe, zabawy z animatorami, gry i zabawy sportowe, wyczekiwane przez najmłodszych zabawki dmuchane i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.
Miasto Gdynia zaprasza wszystkie dzieci, podczas festynu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a bogaty program imprezy zapewni wszystkim wspaniałą zabawę przez wiele godzin.