SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ
zamknij wybór kategorii

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Jarmark Morski

Jarmark Morski - grafika z jachtem i tekstem: Tu zaczynają się wakacje! Jarmark Morski 19-27 czerwca Gdynia Skwer Kościuszki

Jarmark Morski - grafika z jachtem i tekstem: Tu zaczynają się wakacje! Jarmark Morski 19-27 czerwca Gdynia Skwer Kościuszki

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Wydarzenia inne - - - wydarzenie archiwalne Wstęp wolny

Wspaniała nadmorska lokalizacja przy fontannie na al. Jana Pawła II, swobodna przyjazna atmosfera, kolorowe stoiska poniosą Was w wyczekiwany czas wakacji, lata, chill’u i najlepszych letnich wibracji. Będzie barwnie, gwarnie i będzie się działo.

Stoiska jarmarkowe zapełnią rzemieślnicy, artyści, rękodzielnicy, oferujący przedmioty na które nigdzie indziej nie traficie - intrygujące, rzadkie, niepotrzebne całkiem i potrzebne bardzo: makramy i boho kwietniki, ceramikę artystyczną i użytkową, artykuły dekoracyjne grafiki, obrazy, biżuterię różnoraką (z muszli, z metalu, ceramiczna, z bursztynu), kartki, zakładki, eko torby, drewniane zabawki, bursztynowe ręcznie robione mydła i kosmetyki, galanterię skórzaną, ręcznie malowane sukienki, tuniki, szale; nakrycia głowy w różnym charakterze i stylu, malowaną porcelanę, naturalne świece, witraże, breloki i inne pamiątki.

Na smakoszy czekać będą regionalne i egzotyczne wypieki i przekąski: greckie baklawy, tureckie chałwy, ręcznie robione ciasteczka (bez mąki, mleka i tłuszczu) prosto z Włoch, piemonckie praliny, sery, wędliny, przyprawy, zdrowa żywność z Podhala, miody i miody pitne, kawa, herbata, wina i drinki na jego bazie.

Na najmłodszych czekać będzie przepiękna wenecka karuzela, konkursy, zabawy i słodkości.

poniedziałek - czwartek 11.00-20.00
piątek - niedziela 11.00-22.00