SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ
zamknij wybór kategorii

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Konferencja Hispanistów Expertos ELE 2022

Flaga Hiszpani

Konferencja Hispanistów Expertos ELE 2022

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Wydarzenia inne - - - wydarzenie archiwalne Wstęp wolny

Dwa dni prelekcji i warsztatów, trzynastu prelegentów, a na deser koncert muzyki latynoskiej. W ten weekend odbędzie się w Gdyni Konferencja Hispanistów Expertos Ele 2022.


Wydarzenie ma na celu propagowanie języka hiszpańskiego oraz prezentację innowacyjnych rozwiązań wspierających proces dydaktyczny w zakresie nauczania języków obcych.

- W trakcie dwudniowej konferencji, uczestnicy wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z hiszpańskojęzycznych krajów, nauczycieli, pasjonatów języka oraz przedstawicieli wydawnictw – informuje Liliana Poszumska z La Manchy, która jest organizatorem wydarzenia. -To doskonała okazja do wymiany doświadczeń w dziedzinie metodyki nauczania języka hiszpańskiego. Konferencja nazywa się expertosele (www.expertosele.com) i odbywała się do tej pory w Lublinie na KUL, ale od tego roku będzie co dwa lata w Gdyni, a co dwa lata w Lublinie. Przyjedzie sporo wydawnictw z Hiszpanii. Generalnie wielkie wydarzenie dla całego hiszpańskojęzycznego świata w Trójmieście i nie tylko.

Poza La Manchą, współorganizatorem konferencji są Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni, Katolicki Uniwersytet Lubelski w Lublinie, DIALOGO szkoła hiszpańskiego w Lublinie.


Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę oraz niedzielę (3-4 grudnia), w salach Wyższej Szkoły Bankowej przy ulicy Śląskiej 35/37. Początek o godzinie 9.00.