SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

22. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

Opis alternatywny

Opis alternatywny

Kategoria: Miejsca wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Wydarzenia inne Gdyńskie Centrum Sportu - Gdynia Arena - Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8 02.10.2020 09:00 04.10.2020 15:00 Wstęp wolny
  Pomorski Park Naukowo-Technologiczny - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

Znamy nowy termin 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów oraz finału nagrody Kolosy za rok 2019. Zapraszamy do Gdyni jesienią, w dniach 2-4 października. Tradycyjnie spotkamy się w dwóch obiektach – Gdynia Arenie i Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo–Technologicznego Gdynia

W Gdyni odbędzie się największy festiwal podróżniczy w Europie - 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY. Jak zawsze potrwa trzy dni, a jego program szczelnie wypełnią dziesiątki prezentacji i filmów z wypraw w niemal wszystkie zakątki świata. Wybitne dokonania eksploracyjne światowej rangi, podróże „przed siebie” w pogoni za marzeniami i zaskakujące odkrycia całkiem blisko – to wszystko i o wiele więcej już niedługo w Gdyni.

Głównym punktem 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów będzie ceremonia wręczenia Kolosów, nagród za podróżnicze dokonania roku. W tym roku Kapituła przyzna je już po raz dwudziesty pierwszy.

Spotkania odbędą się tradycyjnie w hali Gdynia Arena oraz w położonym nieopodal Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.
Organizatorami 22. Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów są Miasto GDYNIA i agencja MART.