SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ
zamknij wybór kategorii

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

„Lato na Hali” to cykl warsztatów dla dzieci // fot. facebook.com/halokultura

„Lato na Hali” to cykl warsztatów dla dzieci // fot. facebook.com/halokultura

27.07.2021 r.

Stowarzyszenie Halo Kultura przygotowało cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży „Lato na Hali”. To wakacyjne spotkania z nauką, sztuką i sportem. Będą się odbywać od 2 do 6 sierpnia w przestrzeniach Hal Targowych w Gdyni. Obowiązują zapisy.


Każdego dnia doświadczeni edukatorzy i artyści poprowadzą czterogodzinne zajęcia. Mogą wziąć w nich udział gdynianie od 6. roku życia. Tematyka warsztatów jest zróżnicowana. Obowiązują zapisy internetowe. Trzeba się spieszyć, bo w każdych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 8 osób.

W poniedziałek, 2 sierpnia odbędą się warsztaty chemiczne „Laboratorium szalonego naukowca”. Uczestnicy wykonają podczas nich doświadczenia, sporządzą kolorowe eliksiry oraz poznają sprzęt używany w prawdziwych laboratoriach.

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/latonahali1/.

We wtorek, 3 sierpnia czekają warsztaty artystyczne „Sztuka na hali”. Śmiałkowie, którzy wezmą w nich udział, dowiedzą się, co im siedzi w głowie. Zajęcia poprowadzi Magdalena Bosiacka-Machlus, specjalistka od arteterapii oraz sztuki radzenia sobie z emocjami.

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/latonahali2/.

Dzień detektywa to środa, 4 sierpnia. Wtedy zaplanowano zajęcia pełne zagadek. W programie nie zabraknie badania DNA, terenowej gry z różnego rodzaju zadaniami oraz odkrywania daktyloskopijnych tajemnic.

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/latonahali3/.

W czwartek, 5 sierpnia uczestnicy powinni się przygotować na sportowe szaleństwa. W ramach zajęć odbędzie się wyjście na kręgle. Będą także wyścigi rzędów oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu i zawody z nagrodami.

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/latonahali4/.

W piątek, 6 sierpnia chętni poznają historię kina. To będzie lekcja o kinematografii w Gdyni i projekcja filmu. A na dokładkę warsztaty z improwizacji.

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/latonahali5/.

Zajęcia będą się odbywać w godz. 9.00-13.00. Udział w nich jest płatny – 60 zł za osobę za 1 dzień. Szczegóły na facebookowym profilu Stowarzyszenia Halo Kultura.

Projekt dofinansowany ze środków miasta Gdynia.
Opublikowano: 27.07.2021 09:00 Autor: Magdalena Czernek (m.czernek@gdynia.pl) Zaktualizowano: 03.08.2021 15:07 Zmodyfikował: Agnieszka Janowicz
Przycisk drukowania Przycisk generujący PDF