Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
Wydarzenia inne

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (fot. Pomerania Expo)

ikona Polsat Plus Arena Gdynia - Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8

ikona Wydarzenia inne

ikona Wstęp wolny

Jak kształtują się obecnie ceny mieszkań? Jakie są możliwości kredytowe? Jak wygląda trójmiejski rynek nieruchomości? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na Trójmiejskich Targach Mieszkaniowych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3 i 4 września, w hali Polsat Plus Arena Gdynia. 


Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe organizowane są przez Pomerania Expo. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób poszukujących własnego mieszkania, domu czy okazji inwestycyjnych w Trójmieście, "Małym Trójmieście Kaszubskim" i okolicach. 

Wiele inwestycji w jednym miejscu

Targi mieszkaniowe to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą deweloperów z Gdańska, Gdyni, Sopotu i Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Wśród wystawców zobaczymy m.in.: Atal SA, Ekodeweloper, Grupa Deweloperska Apartrade, 3city Estate, Spartan Domy, ARD Invest, Portal Apartamenty, Passa Deweloper i wielu innych. Przedstawią oni swoje premierowe inwestycje, a także specjalne oferty, jakie przygotowali na tę okazję.

Oprócz inwestycji z rynku pierwotnego pojawi się także bogata oferta z rynku wtórnego (Freedom Nieruchomości, Metrohouse).
Zakup mieszkania to czasochłonny i skomplikowany proces. Dlatego też na targach pojawią się eksperci kredytowi. Zbadają zdolność kredytową, a także dopasują optymalne rozwiązania do twoich potrzeb i możliwości. Pomogą w tym eksperci z Phinance SA czy Alior Bank.

Oprócz doradców kredytowych, w wydarzeniu wezmą udział architekci (Baltic Interiors, Home Deco Art). Uzyskasz u nich poradę w zakresie wykończenia, stylizacji i najnowszych trendów aranżacji wnętrz.
Co więcej, podczas wydarzenia poznasz ekologiczne rozwiązania w budowie domów oraz najnowsze trendy związane z optymalizacją energetyczną gospodarstwa domowego. 
 

Duża dawka wiedzy

Trójmiejskim Targom Mieszkaniowym towarzyszy bogaty program merytoryczny. Dostępne będą prelekcje, seminaria oraz indywidualne konsultacje z ekspertami w dziedzinach: budownictwa, obrotu nieruchomościami, aranżacji wnętrz, finansów, prawa oraz ubezpieczeń. 

Podczas targów będzie miała miejsce ekspercka prezentacja Banku Gospodarstwa Krajowego na temat możliwości skorzystania z gwarancji BGK oraz spłaty rodzinnej przez osoby, które uzyskają kredyt mieszkaniowy na warunkach Ustawy o gwarantowanym kredycie mieszkaniowym.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Dla wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości przygotowany został bogaty przewodnik po trójmiejskich inwestycjach mieszkaniowych. Do odebrania przy wejściu na targi. 

Atrakcją dla miłośników rękodzieła w aranżacji wnętrz będą warsztaty z ceramiki.

Targi objęte są Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Prezydenta Miasta Gdyni, Polskiego Związku Firm Deweloperskich Oddział Trójmiasto oraz Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników Nieruchomości.
Partnerem Targów jest deweloper ATAL S.A.
Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce na stronie organizatora mieszkaniowetargi.pl

  • ikonaOpublikowano: 26.08.2022 12:47
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (p.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 26.08.2022 13:11
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona