Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
Koncerty

Benefis Grażyny Łobaszewskiej

Benefis Grażyny Łobaszewskiej

ikona Teatr Muzyczny - Gdynia, Pl. Grunwaldzki 1

ikona Koncerty

ikona Płatny, kup bilety

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to podczas Ladies’ Jazz Festival w Teatrze Muzycznym w Gdyni znajdziesz się we właściwym miejscu.


Poznasz "Ludzi z duszą". O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, "Czas nauczy Cię pogody", jakże potrzebnej nam wszystkim. Przekonasz się, że i "Brzydcy" potrafią pięknie kochać. Grażyna Łobaszewska już od 50 lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Nie zabraknie też pięknych polskich piosenek z repertuaru Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy czy Grzegorza Ciechowskiego.

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem (w często odświeżonych aranżacjach) i udział w koncercie Artystki tak znamienitych Gości jak Stanisław Soyka, Jorgos Skolias i Katarzyna Nosowska stanowi gwarancję muzycznych doznań na najwyższym artystycznym poziomie oraz niezapomnianych przeżyć i wzruszeń.

Urodzinowy Benefis Grażyny Łobaszewskiej na Ladies' Jazz Festival: 29 lipca o 20:00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni - uczta dla duszy, zapraszamy!

ikona