Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
Koncerty

Kolędy last minute

Koncert Chóru Razzle Dazzle

ikona ART 39 - Gdynia, ul Orłowska 39

ikona Koncerty

ikona Wstęp wolny

To ostatnie chwile z kolędami! Jeśli czujecie niedosyt świątecznej atmosfery i tęsknicie za prawdziwą mroźną zimą, zapraszamy na wyjątkowy koncert najpiękniejszych kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Chóru "Razzle Dazzle"!


Zaśpiewamy polskie kolędy tradycyjne oraz zagraniczne hity świąteczne jak "All I want for Christmas is You" czy "Let it Snow!". Przyjdźcie na wspólne, radosne kolędowanie! Chór wystąpi pod kierownictwem Zuzanny Popiołkiewicz. Na pianinie - Aleksandra Kreft. Koncert odbędzie się w sobotę 22 stycznia 2022 o godz. 17:00 w art39 (sala przy Zespole Szkół Plastycznych) ul. Orłowska 39 w Gdyni. Wstęp wolny.

W związku z aktualnymi rządowymi wytycznymi dotyczącymi organizacji imprez w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 ilość widzów ograniczona jest do 30% miejsc na sali. Limit nie dotyczy osób z certyfikatem szczepienia przeciwko COVID-19. Osoby, które dobrowolnie okażą certyfikat zostaną wpuszczone na wydarzenie ponad limit. W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się epidemii zastosuj się do zaleceń: załóż maseczkę, zasłoń usta i nos, zachowaj 1,5-metrową odległości od innych, zdezynfekuj dłonie po wejściu do art39.

(mat. organizatora)

  • ikonaOpublikowano: 18.01.2022 14:19
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (p.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 18.01.2022 14:21
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona