SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Maciej Balcar

fot.: Bartosz Nowicki / opracowanie graficzne: Jarosław Blaminsky, Przemysław Bochnacki

fot.: Bartosz Nowicki / opracowanie graficzne: Jarosław Blaminsky, Przemysław Bochnacki

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Koniec: Wstęp:
Wydarzenia muzyczne - - - wydarzenie archiwalne - Płatny, kup bilety

Ósma zima podczas której Maciek Balcar wraz ze swoimi wybitnymi muzykami ruszy w wielką podróż po Polsce. Tradycyjnie, w ramach zimowych ferii, artysta pokaże swoją solową odsłonę, a w 2018 będzie to, melodyjne akustyczne granie, tak dobrze znane słuchaczom Maćka. Jego mocno podszyte folkiem kompozycje mają się nijak do stereotypowego wyobrażenia o tzw. męskiej muzyce, ale na scenie sprawdza się świetnie. Przepełnia je nostalgia, poetycki dramatyzm, plamy klawiszy i pełen emocji wokal artysty. Dzięki utalentowanym muzykom, współpracującym z artystą, słuchacze będą świadkami prawdziwej muzycznej uczty, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Na scenie wystąpią:
Jan Gałach (skrzypce): multiinstrumentalista, grający gościnnie z zespołem Dżem, Leszkiem Winderem, a również w swoim autorskim zespole Jan Gałach Band,
Krzysztof Krupa (instrumenty perkusyjne): występuje wraz z Anią Wyszkoni,
Maciej Mąka (gitary): na co dzień grający z Agnieszką Chylińską, Ryszardem Rynkowskim czy Edytą Górniak,
Piotr Wojtanowski (gitary basowe): na stałe współpracuje z Renatą Przemyk.

Maciek i jego towarzysze są już znani z tego, że dostarczają publiczności całą paletę nastrojów i emocji, efektownych instrumentalnych wybuchów i ulotnych wyciszeń. Z początkiem roku muzyk będzie kontynuował promocję swojego piątego albumu "Znaki", niemniej dzięki akustycznym aranżacją utworów, tak dobrze już znanym publiczności, słuchacze będą mieli możliwość odkryć je na nowo i można mieć pewność, że balcarowy band jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy.