SZUKAJ:

WYBIERZ KATEGORIĘ

WYBRANE KATEGORIE: - wszystkie -

Kalendarz wydarzeń

Uważny ruch z muzyką filmową

Uważny ruch z muzyką filmową (mat. org.)

Uważny ruch z muzyką filmową (mat. org.)

Kategoria: Miejsce wydarzenia: Początek: Wstęp:
Wydarzenia muzyczne Gdyńskie Centrum Filmowe - Gdynia, Plac Grunwaldzki 2 wydarzenie archiwalne Wstęp wolny

Chcesz odkrywać świadomość własnego ciała i ćwiczyć uważność przy muzyce filmowej? Gdyńskie Centrum Filmowe i Beata Oganowska zapraszają na trening mentalny łączący pracę całego ciała z umysłem. 

Przyjdź na Czerwone Patio obok Gdyńskiego Centrum Filmowego. Zabierz z sobą matę do ćwiczeń, koc albo gruby ręcznik. Zadbaj o wygodny sportowy strój i dobry nastrój. 

Doświadczysz skupienia, prawidłowego ułożenia ciała i uważności w ruchu w harmonii z oddechem. Na moich zajęciach będę stosować założenia metody pilates – który wzmacnia nasze CENTRUM – czyli mięśnie głębokie jednocześnie poprawiając elastyczność ciała. Dodatkowo zainspirujemy się innymi sposobami świadomej pracy z ciałem m.in. choreoterapii. Podczas ćwiczeń wsłuchasz się w swoje ciało, zrobisz tyle, na ile pozwala Ci danego dnia. W efekcie osiągniesz balans, odprężenie, swobodny i płynny ruch oraz poprawę nastroju i samopoczucia. Będzie nam towarzyszyła muzyka filmowa, która rozbudzi naszą wyobraźnię i zainspiruje do ruchu.

Zapraszam,
Beata Oganowska

Zajęcia odbywają się w ramach projektu LATO NA PATIO, w poniedziałki i czwartki o godzinie 17.00.
Wstęp wolny!

Prowadząca zajęcia:
Beata Oganowska – entuzjastka świadomego, aktywnego stylu życia, współzałożycielka studia Centrum joga i pilates w Gdyni, certyfikowany nauczyciel metody pilates, miłośniczka różnych form terapii ciała, umysłu i ducha.