Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Wydarzenia sportowe

Biegamy razem dla Ukrainy

Biegamy razem dla Ukrainy

ikona Skwer Arki Gdynia - Skwer Arki Gdynia, Gdynia

ikona Wydarzenia sportowe

ikona Wstęp wolny

III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni wraz z parkrun Gdynia i Gdyńskim Centrum Sportu zapraszają na akcję charytatywną poświęconą pomocy Ukrainie. W sobotę 11 czerwca 2022 r. o godz. 9:00 na Bulwarze Nadmorskim odbędzie się specjalna edycja parkrun, której będzie towarzyszył kiermasz ciast przygotowany przez społeczność gdyńskiej “Trójki”. 


Zapraszamy nie tylko osoby aktywnie uprawiające sport, ale wszystkich, którzy wesprą przedsięwzięcie "Biegiem dla Ukrainy" swoją obecnością, kibicowaniem i zakupem na kiermaszu "słodkiego co nieco". Dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup żywności długoterminowej dla żołnierzy walczących w Ukrainie. 

Udział w parkrun na trasie lub w charakterze wolontariuszy, jest bezpłatny. W zależności od możliwości i chęci to bieg, trucht lub marsz (także z kijkami) na dystansie 5km z pomiarem czasu bez żadnej rywalizacji, gdzie ideą jest aktywność sportowa dla przyjemności. Można w nim wziąć udział na podstawie jednorazowej rejestracji umożliwiającej udział w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce i na świecie pod adresem parkrun.pl/register oraz przyniesienia ze sobą wydrukowanego kodu uczestnika nadanego po dokonaniu rejestracji (rejestracja dostępna dla osób powyżej 4 roku życia). Dzieci poniżej 11 roku życia muszą pozostawać pod opieką osoby dorosłej (rodzic, opiekun) przez cały czas trwania wydarzenia. 

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Biegiem dla Ukrainy”, będącej okazją do aktywnego rozpoczęcia weekendu i wsparcia szczytnego celu wydarzenia. Przyjdźmy tego dnia ubrani w barwy niebiesko-żółte, spędźmy czas aktywnie z całymi rodzinami i w przyjaznej atmosferze oraz pomóżmy walczącym w Ukrainie. Spotkajmy się 11 czerwca w sobotę o godz. 9:00 na Skwerze Arki w okolicach parkingu przy Bulwarze Nadmorskim.

  • ikonaOpublikowano: 07.06.2022 15:57
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (p.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 09.06.2022 12:12
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona