1010 (610) 2011-07-08 - 2011-07-14

Szkolenia bez barier

Centrum Integracja Gdynia wraz z Akademią Allegro zapraszają osoby niepełnosprawne do udziału w bezpłatnych warsztatach z przedsiębiorczości.
Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak samodzielnie rozwinąć własny biznes w Internecie i jak odnieść sukces na tym polu. Dzięki temu szkoleniu wyrównujemy szanse w e-handlu i znosimy wszelkie bariery i ograniczenia, z którymi muszą borykać się osoby niepełnosprawne na co dzień.
Zbieramy chętnych do grupy szkoleniowej. Zajęcia odbędą się 9 - 10.07.2011 r. Do dyspozycji uczestników oddajemy indywidualne stanowiska komputerowe oraz specjalne oprogramowanie umożliwiające korzystanie z serwisu Allegro w formie offline. Jest możliwość dofinansowania dojazdu na miejsce zajęć osobom ze znacznym stopniem niepełnosprawności ruchowej.
W sprawie dodatkowych informacji lub zapisu na zajęcia należy kontaktować się z Centrum Integracja Gdynia, ul. Traugutta 2, tel. 58 660 28 38, e-mail: gdynia@integracja.org.
***
Centrum Integracja Gdynia Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji, ul. Traugutta 2 w Gdyni, zaprasza osoby z niepełnosprawnością prowadzące działalność gospodarczą, jak i zamierzające rozpocząć wykonywanie takiej działalności, na praktyczne szkolenie z zakresu obsługi systemu dofinansowań i refundacji (SODiR PFRON).
Szkolenie dotyczyć będzie refundacji składek na ubezpieczenia społeczne osoby niepełnosprawnej wykonującej działalność gospodarczą i prowadzone będzie przez pracownika Oddziału Pomorskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jednocześnie przedstawiciel Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości przedstawi uczestnikom warsztatów możliwości wsparcia osoby z niepełnosprawnością rozpoczynającej i prowadzącej działalność gospodarczą.
Szkolenie odbędzie się 13.07.2011 r. w godz. 11.30 - 15.00. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 58 660 28 32. Szkolenie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). 

ikona