1011 (611) 2011-07-15 - 2011-07-21

Puchar Polski dla gdynianina

25 czerwca 2011 r. w Suszu odbyły się Puchar Polski w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact. W Pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do.
2 - osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS" zdobyła 4 medale, 2 złote i 2 brązowe.
I miejsce oraz Puchar Polski w dwóch kategoriach zdobył Grzegorz Kwidziński w kat. - 71 kg w seniorach. W semi-contact w półfinale 11-5 pokonał zawodnika z Olsztynka a finale pokonał 8-1 zawodnika z Susza. W kat light-contact finale pokonał Mariusza Godzińskiego z klubu Zamek Krurzędnik.
III miejsce i dwa brązowe medale w semi i light-contact w kat. juniorów (16-18 lat) w kat. - 81 kg zdobył Sebastian Ciechorski.
Gdyńską Sekcje Klubu Sportowego MAXIMUS poprzez dotacje wpiera Gmina Miasta Gdynia.