Trzy gdyńskie kąpieliska – Redłowo, Śródmieście i Babie Doły są otwarte dla mieszkańców i turystów.
1013 (613) 2011-07-29 - 2011-08-04

„Zielona Gdynia od podwórka” - warsztaty

„Zielona Gdynia od podwórka” - warsztatyW ramach projektu „Zielona Gdynia od podwórka" organizowanego przez Biuro Ogrodnika Miasta oraz młodych architektów skupionych wokół Towarzystwa Urbanistów Polskich i Grupy Projektowej Razy2, zapraszamy chętnych i odważnych do wspólnego projektowania śródmiejskiego podwórka.

Plenerowe warsztaty projektowe odbędą się w sobotę 13 sierpnia 2011, w godzinach 10.00 - 19.00, na podwórku przy ulicy Abrahama, wewnątrz kwartału pomiędzy ulicami Kilińskiego i Żwirki i Wigury (na tyłach kamienic przy ul. Świętojańskiej 78).

W trakcie warsztatów, pod okiem profesjonalistów (projektantów, architektów, architektów krajobrazu) stworzymy pomysły, które staną się podstawą do realizacji profesjonalnego projektu ogrodu na tym terenie. Projekt zwieńczy również wystawa powarsztatowa.
Do warsztatów mogą przyłączyć się zarówno dorośli jak i dzieci. Jedynym warunkiem jest zamieszkanie na terenie Śródmieścia. Zdolności plastyczne nie są wymagane, jedynie otwarty umysł i dobra energia.

Chęć uczestnictwa (imię, nazwisko, ulica zamieszkania, wiek w przedziale 3-13, 13-19, 19-100 lat) prosimy zgłaszać na adres mailowy ogrodnik.miejski@gdynia.pl, do dnia 8 sierpnia 2011 r. O przyjęciu do grona uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona!

 W przypadku zgłaszania osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda Rodzica na uczestnictwo w warsztatach. 

ikona