1013 (613) 2011-07-29 - 2011-08-04

Arka Gdynia powalczy o ekstraklasę

20 lipca na Stadionie Miejskim przy ul. Olimpijskiej zaprezentowano nową kadrę zespołu Arka Gdynia, która w sezonie 2011/2012 walczyć będzie w I lidze. Cel - oczywiście awans do ekstraklasy.
Drużyna została całkowicie przebudowana. W klubie znalazło się 15 nowych zawodników. W kadrze jest aż czterech bramkarzy. Nad całą ekipa czuwa sztab trenerski z Petrem Nemecem na czele i jego asystentem Pawłem Sikorą.
Skład Arki Gdynia: bramkarze - Marcin Juszczyk, Maciej Szlaga, Michał Szromnik, Hieronim Zoch, obrońcy - Radosław Strzelecki, Krzysztof Łągiewka, Omar Jarun, Wojciech Wilczyński, Michał Płotka, Mateusz Siebert, Damian Krajanowski, Sławomir Mazurkiewicz, pomocnicy - Paweł Czoska, Marcin Budziński, Piotr Kuklis, Jakub Kowalski, Piotr Kasperkiewicz, Krzysztof Bułka, Marcin Radzewicz, Bartłomiej Niedziela, Damian Rysiewski napastnicy - Ensar Arifović, Mirko Ivanovski, Janusz Surdykowski.
Prezentacja odbyła się w obecności ponad trzech tysięcy uśmiechniętych i pełnych nadziei kibiców. Dawno w Gdyni nie widziano tak uradowanego i rozśpiewanego tłumu fanów. Mamy nadzieję, że kibice będą wspierać drużynę przez cały sezon i przyczynią się do osiągnięcia awansu do ekstraklasy.  

ikona