1014 (614) 2011-08-05 - 2011-08-11

Pyszny konkurs na... gdyński przysmak

1 sierpnia 2011 r. ruszył konkurs dla wszystkich, którzy smakowicie gotują i swoimi przepisami chcą podzielić się z innymi.
„Konkurs na gdyński przysmak" organizowany jest w ramach Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni.
Każdy, kto prześle przepis na gdyńskie danie wraz z jego zdjęciem, będzie miał szansę wygrać super nagrody, a zaproponowane przez niego danie stanie się kulinarną wizytówką miasta. Potrawa powinna nie tylko podkreślać nadmorski charakter Gdyni, ale także jej otwartość zarówno na tradycję, jak i nowinki z różnych stron świata.
Organizatorzy nie stawiają żadnych ograniczeń - może to być przystawka, zupa, danie główne lub deser.
Konkurs potrwa do 7 września 2011 r. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w niedzielę, 11 września w Centrum Gemini podczas III Weekendu Kulinarnego Gdyni. Wyboru 5 najlepszych przepisów dokona specjalna komisja smakoszy gdyńskich, a także sami internauci.
Aby wziąć udział w Konkursie, należy przepis wraz ze zdjęciem przesłać na adres e-mail: projekty@arg.gdynia.pl lub do siedziby organizatora - Agencji Rozwoju Gdyni - na adres: ul. Świętojańska 141, 81-404 Gdynia do 7 września (decyduje data stempla pocztowego).
Więcej informacji na www.kulinarnagdynia.pl.
Na 5 zwycięzców czekają nagrody:
- I nagroda - voucher na zakupy w sklepie wnętrzarskim Home&You na kwotę 400 zł,
- II nagroda - odtwarzacz MP3 Creative Zen Style;
- III nagroda - przewodnik kulinarny Pascal
- IV i V nagroda - pamiątka Szlaku Kulinarnego Centrum Gdyni.
Ponadto zapraszamy do odwiedzania restauracji na Szlaku Kulinarnym - za trzy zebrane pieczątki w różnych restauracjach może dostać super pamiątkę Szlaku.
Więcej informacji na stronie: www.kulinarnagdynia.pl. 

ikona