Uwaga! Skrócił się termin przerwy w dostawie ciepłej wody. OPEC już napełnia sieć. Szczegóły w komunikacie.
1014 (614) 2011-08-05 - 2011-08-11

Warsztaty dla kobiet z chorobą nowotworową

Rusza czwarta edycja Plenerowych Warsztatów Rozwoju Osobistego dla Kobiet z diagnozą choroby nowotworowej. Zajęcia odbędą się w dniach 12 - 16 września 2011 r. Organizatorem jest Fundacja "Gdyński Most Nadziei".

Warsztaty prowadzić będą psychologowie, trenerki umiejętności społecznych oraz terapeutki zajęciowe z Centrum EKSPRESJI oraz Fundacji „Gdyński Most Nadziei". Podczas zajęć panie, które doświadczyły w swoim życiu choroby nowotworowej, będą miały okazję przyjrzeć się lepiej samym sobie, odkryć swoje talenty oraz zastanowić się nad obszarami w swoim życiu, ktore chciałyby zmienić i świadomie kształtować. Będzie to czas zarówno na refleksje jak i intensywną pracę. A wszystko po to, aby lepiej poznać samą siebie i uwierzyć we własne możliwości.

Warsztaty prowadzone będą w pięciu blokach tematycznych:
- sztuka odmawiania, wyrażanie krytyki i przyjmowanie komplementów czyli kobieca asertywność;
- budowanie poczucia pewności siebie;
- inteligencja emocjonalna - sposoby kontrolowania emocji i wpływania na swój nastrój;
- jak mnożyć szczęście - psychologia szczęścia w praktyce;
- współczesny savoir vivre - jak kształtować własny wizerunek.
Ponadto w planie warsztatów - aktywności ruchowe w plenerze oraz wieczór terapii zajęciowej.

Koszt zajęć to 350 zł dla osób ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową (warsztaty+nocleg+wyżywienie 3xdziennie). Dojazd na warsztaty we własnym zakresie. Odbędą się one w Ośrodku Wypoczynkowym ROMA w Łapinie, w magicznym miejscu wśród lasów i jezior. Zakwaterowanie w domkach 4 - osobowych (w sumie z warsztatów skorzystać może 12 osób).

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 sierpnia 2011 r. od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 15.00
bezpośrednio w siedzibie Fundacji, ul. Władysława IV 51, Gdynia lub mailowo: fundacja@mostnadziei.pl. Przyjmowane są tylko kompletne zgłoszenia, czyli formularz zgłoszeniowy (do pobrania w siedzibie Fundacji lub na www.mostnadziei.pl) plus opłata za szkolenie.

Więcej informacji na www.mostnadziei.pl lub pod numerem: 601 508 525. 

ikona