1020 (620) 2011-09-23 - 2011-09-29

Komunikacyjny Turniej Piłki Nożnej

Europejski Dzień bez Samochodu często nazywany jest świętem komunikacji miejskiej. Poza dodatkową ofertą komunikacyjną dla pasażerów, organizowane są festyny i imprezy dla pracowników firm komunikacyjnych. Jeden z takich festynów miał miejsce 17 września 2011 r., na terenie boisk sportowych klubu sportowego „Checz Gdynia".
Wśród licznych atrakcji odbył się także Komunikacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZKM w Gdyni.
Zwycięzcami turnieju zostali pracownicy Zarządu Komunikacji Miejskiej, pokonując w wielkim finale drużynę Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej 4:3. Trzecie miejsce zdobyli piłkarze Szybkiej Kolei Miejskiej, którzy pokonali drużynę PA „Gryf". W meczu o 5. miejsce lepsza okazała się drużyna PKA, która pokonała PKM.
Wszystkim biorącym udział w turnieju gratulujemy. Za tak zorganizowany turniej należą się podziękowania dla organizatorów - Zarządów spółek oraz Związków Zawodowych PKA, PKM i PKT.