1022 (622) 2011-10-07 - 2011-10-13

Centrum Kultury dla fanów teatru

Centrum Kultury w Gdyni zaprasza na:
- spotkania cykliczne pn: „Teatrzyk Bezwstydny". To miejsce, w którym każdy może wyjść na scenę i zaprezentować swoje umiejętności, niezależnie od tego, co chciałby widzom pokazać. Być może będzie to recytacja wiersza, piosenka, albo układ ćwiczen sportowych... Spotkania odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 19.00 na scenie Klubu Filmowego w Gdyni, ul. Waszyngtona 1.
Wstęp wolny.
Występ należy zgłosić organizatorom najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem a każdego z uczestników obowiązują dwie zasady:
- występ trwa maksymalnie 15 minut;
- nie wolno nikomu zrobić krzywdy.
Organizatorzy zapewniają scenę i nie ponoszą odpowiedzialności za efekt artystyczny i estetyczny prezentowanych działań scenicznych. Koordynator projektu: aktorka i instruktorka teatralna Magdalena Bochan-Jachimek.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.ckgdynia.pl.
- warsztaty teatralne dla dorosłych „W Kaczych Butach". Pierwsze odbędą się 7 października 2011 r. o godz. 18.00 w Centrum Kultury przy ul. Łowickiej 51 (kolejne odbywać się będą we wszystkie piątki). W warsztatach może wziąć udział każdy, kto chce spróbować swoich sił na deskach teatralnych. Poprowadzi je Magdalena Bochan-Jachimek.
Magdalena Bochan-Jachimek aktorka i instruktorka teatralna, ukończyła Policealne Studium Aktorskie im. A. Sewruka przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie. Występowała na scenach m.in. Lubuskiego Teatru w Zielonej Górze, Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie oraz Sopockiej Sceny Off de Bicz. Obecnie związana ze Sceną Studencką w Gdyni.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.ckgdynia.pl. Kontakt: e-mail: ckgdynia@ckgdynia.pl, po nr tel. 58 664 73 77. 

ikona