1022 (622) 2011-10-07 - 2011-10-13

Promocje książek

12.10.2011 r. o godz. 18.00 w Muzeum Miasta Gdyni przy ul. Zawiszy Czarnego 1 rozpocznie się promocja książki Andrzeja Soysala pt. „Kapitanowie oceanicznych szlaków". Wstęp wolny.
Organizatorzy: Andrzej Soysal, Fundacja Promocji Przemysłu Okrętowego i Gospodarki Morskiej, Muzeum Miasta Gdyni.
***
Bałtyckie Stowarzyszenie Marynistów Mare Nostrum im. Antoniego Suchanka zaprasza na promocję książki Gabriela Oleszka „Zdążyć na czas". Promocja odbędzie się 12 października 2011 r. o godzinie 17.00 w siedzibie Organizacji Pozarządowych w Gdyni przy ul. 3 Maja 27/31. Podczas promocji będą równiez dostępne inne książki autora takie jak: „Dotknięcie piekła", „Smak Winy", „Kosynierzy z Daru Pomorza", „S.O.S. Bright Star".
Gabriel Piotr Oleszek urodził się w Wałbrzychu. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Morskiej w Gdyni. Przeszedł wszystkie szczeble morskiej kariery, w tym 28 lat na stanowisku kapitana statków. Jest członkiem Bałtyckiego Stowarzyszenia Marynistów MARE NOSTRUM. Opublikował liczne artykuły i opowiadania, a także szereg publikacji fachowych. Jest też stałym współpracownikiem dwutygodnika „Namiary" - fachowego periodyku poświęconego gospodarce morskiej. Współpracuje również z TVO Gdańsk, występując m.in. w programie „Opowieści z morzem w tle". Napisał 26 książek marynistycznych lub marynistycznych z wątkiem sensacyjnym. 

ikona