1024 (624) 2011-10-21 - 2011-10-27

Judocy z Galeonu na złoty medal

Na rozgrywanym w stolicy Międzynarodowym Pucharze Polski w Judo w dniach 1-2.10.2011 r. zawodnicy UKS Galeon Gdynia wywalczyli złote medale. Z uwagi na dużą rangę, jaką zyskuje w Europie ten turniej, w tym roku został rozegrany w hali warszawskiego Torwaru, gdzie w dwudniowych zmaganiach na 9 matach stanęło na starcie 950 zawodników i zawodniczek w trzech grupach wiekowych z 13 państw: Litwy , Łotwy, Estonii, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Czech, Słowenii, Serbii, Belgi, Niemiec, Wielkiej Brytanii, oraz cała czołówka krajowa.
Mieszko Półgrabski udowodnił, że jego start na Mistrzostwach Europy Kadetów nie był przypadkiem wygrywając wszystkie walki przed czasem.
Natomiast Szymon Jasiński potwierdził po raz kolejny, że jest najlepszym zawodnikiem w kategorii młodzików w Polsce.
Gratulacje dla zawodników i trenera Andrzeja Jasińskiego.