1028 (628) 2011-11-25 - 2011-12-01

Dwa razy złoto gimnastyczek

Bardzo udanie wystartowały zawodniczki klubu SGA Gdynia, które są jednocześnie uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w gimnastyce artystycznej, w Mistrzostwach Polski w układach zbiorowych.
W kategorii juniorek młodszych w układzie ze wstążkami wygrały reprezentantki klubu SGA Gdynia, wyprzedzając zespoły z Bielska-Białej i Łodzi. W skład złotej drużyny weszły - Katarzyna Romaniuk, Angela Kosoulieva, Natalia Kozioł, Julia Woźniak, Paulina Maszota i Zuzanna Błaszczyk. Wszystkie zawodniczki są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni. Trenerką jest Anna Mrozińska.
W kategorii seniorek bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki Ośrodka Przygotowań Olimpijskich trenujące w Gdyni. Wygrały ze znaczną przewagą zarówno w układzie z piłkami jak i układach z obręczami i wstążkami. W skład złotej seniorskiej zbiorówki weszły: Zuzanna Klajman, Natalia Sobolewska, Katarzyna Żuchlińska (uczennice Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni), Patrycja Romik, Aleksandra Wójcik, Monika Raszke (absolwentki SMS Gdynia). Trenerką zespołu jest pani Maria Mrozińska, choreografem Izabela Kwiecień.

ikona