Wypadek na lotnisku w Babich Dołach. Piknik Lotniczy odwołany. Szczegóły w komunikacie.
1028 (628) 2011-11-25 - 2011-12-01

Podziękowania

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gdyni pragnie złożyć na ręce właściciela firmy „BEYER" Andrzeja Beyera serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom firmy za wysoką kulturę osobistą, rzetelnie wykonaną pracę, widoczne zaangażowanie, a przede wszystkim okazaną pomoc w rozwiązaniu szerzących się na co dzień problemów. Między innymi za nieodpłatne wykonanie regałów do pomieszczeń magazynowych.
***
Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni serdecznie dziękuje Szkołom Podstawowym nr 16,21,42 za wzięcie udziału w Międzyszkolnym Świetlicowym Konkursie Plastycznym
***
Organizatorzy VII Gdyńskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczo - Ekologicznego o puchar Prezydenta Miasta Gdyni: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 33 w Gdyni, oraz Zarząd Klubu Turystyki Pieszej PTTK MW „Belfer" składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji i uatrakcyjnieniu tego przedsięwzięcia: Pomorskiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Gdańsku, Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej przy Urzędzie Marszałkowskim, Dyrektorowi Szkoły nr 16 w Gdyni, Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu Orka przy SP16 w Gdyni, Szkole Prywatnej „Alfa" Kursy Przygotowawcze z Matematyki w Gdyni, Cukierni „Agusia" w Gdyni, Sklepom Warzywa i Owocew Gdyni - Oksywie.
Wszystkim darczyńcom wyrazy wdzięczności i gorące turystyczne pozdrowienia przesyłają Organizatorzy Turnieju.
***
Od 16 do 19 listopada 2011 r. w Szkolnej Galerii Kolegium Miejskiego CKU prezentowana była wystawa „Józef Piłsudski w 93. rocznicę odzyskania niepodległości".
Autor - zasłużony gdyński kolekcjoner płk w stanie spoczynku Konstanty Siekierski od lat prezentuje swoje zbiory oraz prowadzi lekcje historyczne dla słuchaczy KM CKU i członków Ligi Morskiej i Rzecznej szkolnego koła KM CKU - TOP MORSÓW. Za swoją długoletnią współpracę z o/gdyńskim LMiR w roku 2010 odebrał w KM CKU medal pamiątkowy 90-lecia zaślubin Polski z morzem przyznany przez prezesa LMiR Andrzeja Królikowskiego. Tym razem organizator wystawy Pani Małgorzata Medycka i Pani Elżbieta Kubiak - Gęsior zaprosiła autora do prezentacji postaci Józefa Klemensa Piłsudskiego, polskiego działacza niepodległościowego. Wśród eksponatów znalazły się m.in. białe kruki - oryginały: łopatka oraz taczka (miniatura) z budowy Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie Sowińcu. Wartości historycznej dodały też medale, odznaczenia oraz autentyczne czasopisma z informacjami dotyczącymi ceremonii towarzyszącej pogrzebowi państwowemu Józefa K. Piłsudskiego.
Organizatorom i Autorowi Wystawy serdecznie dziękuje Dyrektor i Słuchacze KM CKU.
***
10 listopada w Szkole Podstawowej nr 26 w Gdyni, ul.Tatrzańska 40, odbył się V Miejski Konkurs Piosenki i Poezji Patriotycznej. W konkursie wzięło udział 12 szkół podstawowych z Gdyni i okolic. Laureatami są uczniowie ze szkół: SP nr 39, SP Mosty i SP nr 26. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.
W szczególności dziękujemy honorowym patronom, Światowemu Związkowi A.K. oraz IPN za zainteresowanie naszym przedsięwzięciem. 

ikona