1043 (643) 2012-03-16 - 2012-03-22

Po turnieju kickboxingu juniorów

10 marca 2012 r. w Elblągu odbył się Turniej Kickboxingu Juniorów o Puchar Prezydenta Elbląga i Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów w light-contact. Klub Kickboxingu MAXIMUS reprezentowało 3 zawodników, którzy zajęli dwa I miejsca i jedno II miejsce.
I miejsce i Puchar Prezydenta Elbląga w juniorach w kategorii - 89 kg w light-contact zdobył Sebastian Ciechorski.
II miejsce w juniorach w kategorii - 94 kg w light-contact zajął Maciej Skąpski.
I miejsce oraz kwalifikacje do finału Mistrzostw Polski Seniorów w light-contact w kategorii super ciężkiej +94 kg zdobył Klaudiusz Ludwiczak.
Finały Mistrzostw Polski Seniorów w light-contact odbędą się 22 września w Kurzętniku w województwie warmińsko-mazurskim.
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży współfinansowane jest ze środków miasta Gdyni.