1050 (650) 2012-05-11 - 2012-05-17

Gdynia stolicą polskiej gimnastyki

Po raz kolejny gdyńskie gimnastyczki artystyczne udowodniły, że są najlepsze w Polsce. Joanna Mitrosz zajęła pierwsze miejsce w wieloboju seniorek podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski 2012 w gimnastyce artystycznej, ustanawiając tym samym swoisty rekord. Jako jedyna zawodniczka w historii, siódmy raz zdobyła tytuł Mistrzyni Polski seniorek w wieloboju. Zawody odbyły się w dniach 20-22.04.2012 r. w Giżycku. Reprezentantka klubu UKS Jantar Gdynia zdobyła również trzy złote medale w finałach z obręczą, piłką i wstążką. Pierwsze miejsce w finale z maczugami wywalczyła Anna Czarniecka (SGA Gdynia).
W kategorii juniorek na najwyższym stopniu podium w wieloboju stanęła również zawodniczka Jantara Gdynia, Malwina Kozłowska. W finałowych występach juniorek trzy złote medale zdobyła Marta Kulesza (SGA Gdynia).