1064 (664) 2012-08-24 - 2012-08-30

Gdyński policjant w czołówce konkursu

sierż. Łukasz Matysiak z Komisariatu Policji w Gdyni ChyloniOd 24 lipca 2012 r. toczy się rywalizacja pomorskich policjantów w konkursie ogłoszonym przez gazetę „Dziennik Bałtycki". O tytuł „Policjanta Pomorza 2012" rywalizują również gdyńscy dzielnicowi, drogowcy oraz policjanci z prewencji, na co dzień patrolujący ulice i osiedla naszego miasta.

Najbliższy sukcesu jest sierż. Łukasz Matysiak z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni. Dotychczas uzyskane głosy od czytelników „Dziennika Bałtyckiego" pozwalają na zajęcie IV miejsca w kategorii „Policjant Prewencji", jednak miejsce na podium, a nawet zwycięstwo gdyńskiego stróża prawa jest w zasięgu ręki.

Wszystko zależy od poparcia, którego można udzielić za pośrednictwem telefonu komórkowego, poprzez wysłanie SMS-a pod nr 72355 o treści prewencja.3 (koszt wysłanego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT).

Wysoko uplasowali się także inni gdyńscy policjanci: sierż sztab. Tomasz Pietrzak z KP Gdynia Śródmieście zajmuje V miejsce w kategorii „Najsympatyczniejszy dzielnicowy", a asp. Jacek Sochacki z Wydziału Ruchu Drogowego jest piąty wśród policjantów drogówki z całego Pomorza.

Na stronie internetowej: www.dziennikbaltycki.pl/policjantpomorza można znaleźć wywiady z naszymi policjantami oraz wszelkie informacje dotyczące organizowanego konkursu.

Termin głosowania upływa 30 sierpnia 2012 r. o godzinie 12.00. 

ikona