1067 (667) 2012-09-14 - 2012-09-20

Klub Filmowy (bez reklam i popcornu)

Klub Filmowy w Gdyni (ul. Waszyngtona 1) zaprasza w dniach 14 - 19 września 2012 r. na dwa filmy:
- godz. 18.00 - „Hasta la vista!",
reżyseria: Geoffrey Enthoven, występują: Charlotte Timmers, Robrecht Vanden Thoren i in. Komedia, Belgia, 2011 r.
Trzech młodych chłopaków uwielbia wino i kobiety, a ich największym marzeniem jest utrata dziewictwa. Pewnego razu postanawiają, że wybiorą się w szaloną podróż z Belgii do Hiszpanii, by w tamtejszym domu uciech spełnić swoje seksualne fantazje. I nic ich nie powstrzyma. Nawet to, że są niepełnosprawni - jeden niewidomy, drugi przykuty do wózka, a trzeci całkowicie sparaliżowany...
- godz. 20.15 - „Portret o zmierzchu" (premiera!), reżyseria: Angelina Nikonova, występują: Olga Dykhovichnaya, Roman Merinov, Sergei Borisov. Dramat, Rosja, 2011 r.
Marina przechodzi głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Tonie w obojętności i wszechobecnej przemocy - jako psycholog zajmuje się dziećmi z trudnych rodzin. Pewnego dnia zostaje napadnięta na ulicy i zgwałcona. Kiedy znajduje sprawców, zaczyna na nowo definiować poszczególne obszary swojego życia.
Debiut Angeliny Nikonovej otrzymał Nagrodę Publiczności na festiwalu Sputnik, a także zajął pierwsze miejsce w Konkursie 1-2 na Warszawskim Festiwalu Filmowym, zgarniając nagrodę dla Najlepszego Filmu.
Bilety na każdy z filmów 10 zł.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.klubfilmowy.pl. 

ikona