Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1078 (678) 2012-11-30 - 2012-12-06

Podziękowania

Oddział Morski PTTK w Gdyni serdecznie dziękuje Dorocie Haase, dyrektor SP nr 40 w Chyloni za wzorowe zorganizowanie mety XXX Młodzieżowego Rajdu Turystycznego im. dr Mieczysława Orłowicza, który odbył się w sobotę, 17 listopada 2012 r.
W rajdzie uczestniczyło ponad 300 uczniów i nauczycieli szkół gdyńskich, a także z Rumi i Wejherowa. Młodzież przeszła 5 szlakami turystycznymi Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na metę rajdu. Gościnne przyjęcie w SP nr 40 było niezwykle miłą niespodzianką. Utrudzeni turyści poczęstowani zostali bigosem i gorącymi napojami. Pani dyrektor osobiście witała turystów i czuwała nad organizacją mety rajdu. Młodzież uczestniczyła także w konkursach krajoznawczych o Gdyni a najlepsi z uczniów otrzymali piękne albumy, ufundowane przez PTTK.
***
Organizatorka Dnia Pluszowego Misia z Zespołu Szkół nr 10 w Gdyni bardzo serdecznie dziękuje paniom Karolinie i Teresie Pokrzywnickim za serce, słodkie wypieki oraz wsparcie przy przeprowadzeniu imprezy. 

ikona