Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1078 (678) 2012-11-30 - 2012-12-06

To warto zobaczyć w Teatrze Muzycznym

Drodzy Widzowie, mimo rozbudowy, Muzyczny gra dalej i zaprasza na Nową Scenę. Mamy ogromną przyjemność zaprosić na zwariowaną, pełną zaskakujących zwrotów akcji i wielkich tajemnic komedię kryminalną wg Hitchcocka „39 STOPNI". Korowód postaci, ponad 80 ról! Pastisz szpiegowskiego filmu Alfreda Hitchcocka z 1935 r. z domieszką romansu i szalonego humoru.
Akcja spektaklu rozgrywa się w latach 30. Richard Hannay podczas spektaklu w jednym z tutejszych teatrów poznaje Anabellę, ukrywającą się przed ścigającymi ją agentami służb specjalnych. Richard zabiera dziewczynę do swojego mieszkania, nie zdając sobie sprawy, że są śledzeni. Odtąd wydarzenia rozwijają się w zawrotnym tempie. Jeszcze tej samej nocy Anabelle zostaje zamordowana. Hannay postanawia sam rozwikłać zagadkę morderstwa, tym bardziej, że tylko w ten sposób może oczyścić się z ciążących na nim podejrzeń...
Najbliższe spektakle od 7do 9 grudnia br. Rezerwacja i sprzedaż biletów 58 661 60 00. 

ikona