1078 (678) 2012-11-30 - 2012-12-06

Zapisy do...

Pierwsze Prywatne Ognisko Muzyczne w Gdyni zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych: pianino, keyboard, akordeon, skrzypce, kontrabas, gitara (klasyczna, akustyczna, elektryczna), flet, klarnet, saksofon oraz śpiew solowy.
Zajęcia odbywają się w Szkołach Podstawowych: nr 12, Witomino (ul. Stawna 4 - 6), nr 46, Karwiny III (ul. Chwaszczyńska 26), nr 47 Dąbrowa (ul. Nagietkowa 73), nr 48 Chwarzno (ul. Jowisza 60), w Przedszkolu Artystycznym Fantazja, Chwarzno (ul. Staniszewskiego 1) oraz przy ul. Staffa 11/1.
Kontakt: tel. 503 114 336; e-mail: gdynia@ogniskomuzyczne.pl.
Strona internetowa: www.ogniskomuzyczne.pl.
***
Dyrekcja punktu przedszkolnego „Magiczny Zamek" zaprasza na Dzień Otwarty - w najbliższą środę, 5 grudnia, w godz. 10.00 - 12.00, do Małego Kacka, ul. Łowicka 86 A. Punkt przedszkolny wpisany do ewidencji szkół i przedszkoli Wydziału Edukacji realizuje nauczanie zgodnie z programem zatwierdzonym przez MEN. Zajęcia odbywają się w dwóch językach: głównie angielskim (także z native speakerem - każdego dnia) i polskim. Punkt Przedszkolny Magiczny Zamek nowy adres ul. Łowicka 86A, Mały Kack, tel. 517 195 596, e-mail: magiczny-zamek@wp.pl. Strona internetowa: www.magiczny-zamek.pl.
***
Galeria Malucha (ul. Traugutta 2) zaprasza:
- dzieci w wieku od 5 do 8 lat na warsztaty radzenia sobie z emocjami „Kalejdoskop emocji". Spotykania w soboty o godz. 11.30. Podczas zajęć dzieci słuchają opowiadań, które przeplatają się z zabawami ruchowymi, elementami dramy i rymowankami. Dzieci rozwijają wyobraźnię, uczą się współpracy i współdziałania oraz rozmawiają o emocjach - uczą się umiejętności interpersonalnych.
- w każdy czwartek o godzinie 16.30 w Galerii Malucha warsztaty z projektowania plastycznego rozwijające kreatywność dzieci, przybliżające terminy „architektura" i „design". Nauka kompozycji i planowania przestrzennego, trening wyobraźni, odkrywanie talentów, oraz poszerzanie zainteresowań i wiedzy o świecie, kulturze i sztuce.
Ważnym elementem spotkań jest zwiększenie świadomości ekologicznej, zainspirowanie do działań związanych z właściwymi zachowaniami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego.
Zapisy i informacje - Fundacja BOMALIHU, Galeria Malucha, ul. Traugutta 2, tel. 58 621 13 88.
***
Społeczne Ognisko Muzyczne „Musica Sacra" w Gdyni mieszczące się w budynku Szkoły Muzycznej, ul. Biskupa Dominika 13a, zaprasza dzieci od pierwszego roku życia oraz dzieci w wieku od trzech do sześciu lat do przedszkola muzycznego na zajęcia muzyczno - ruchowe. Telefon kontaktowy: 58 622 73 51.
***
Studio Tańca i Choreoterapii Dance & Soul zaprasza na zajęcia prowadzone w Gdyni - Salsa Solo, Zumba oraz choreoterapia. Nowa lokalizacja zajęć terapii tańcem w Małym Kacku. Zajęcia prowadzi Magdalena Langowska - certyfikowana instruktorka zumby, certyfikowana choroeterapeutka, tancerka, pedagog. Ceny: 70 zł lub 80 zł/4 zajęcia. Informacje na stronie internetowej:www.danceandsoul.pl.
Zapisy e-mail: magdalena@danceandsoul.pl, tel. 792 034 756. 

ikona