Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1091 (691) 2013-03-15 - 2013-03-21

EXPortujemy wspomnienia!

Centrum Nauki EXPERYMENT istnieje od czerwca 2007 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło i cały czas zmienia...
Wystawa rozrastała się i zmieniała sukcesywnie, powiększał się również zasób wiedzy, doświadczeń i, co za tym idzie, ilość i jakość wszystkich aktywności (pokazów, warsztatów czy wykładów), które prezentowane są w centrum. Wszystko to zaowocowało ogromną popularnością EXPERYMENTU i odwiedzinami kilkudziesięciu tysięcy gości rocznie.

Wystawa jest jedną z pierwszych w Polsce i pierwszą w regionie. Cały czas rozwija się, by sprawiać radość gościom. Dlatego jeszcze przed wakacjami wystawa przeniesie się do siedem razy większego budynku, z nowymi galeriami i setkami stanowisk.
Przygotowywana jest także wystawa, pokazująca historię tego miejsca. Wszystkie osoby, które mają w swych cyfrowych zasobach zdjęcia, filmiki z dotychczasowego Centrum Experyment i chcą się nimi podzielić proszone są o przesłanie ich na adres e-mail: wspomnienia@experyment.gdynia.pl lub przypiąć na specjalnej tablicy na aktualnej wystawie EXPERYMENTU, która będzie otwarta do końca marca.

Można przekazywać zdjęcia i wspomnienia (pisane, rysowane, nagrane).  

ikona