Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1091 (691) 2013-03-15 - 2013-03-21

Gdynia gościła mistrzynie w gimnastyce artystycznej

Wyróżnione zawodniczki na zawodach w gimnastyce artystycznej - Grand Prix Polski 2013,  fot. Klub Kibica SGAZawody w gimnastyce artystycznej - Grand Prix Polski 2013 - odbyły się w dniach 9 - 10 marca 2013 r. w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdyni.
W zawodach udział wzięły najlepsze juniorki i seniorki z całej Polski.

Gdyńskie gimnastyczki spisały się na medal. W kategorii Juniorek I miejsce zajęła Angela Kosoulieva (SGA Gdynia), II miejsce Sonia Pijanowska (KS " Energetyk " Poznań),  III miejsce Marta Kulesza (SGA Gdynia), a tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się Katarzyna Romaniuk (SGA Gdynia). Na XIV miejscu znalazła się Angelika Kobylińska (UKS Jantar Gdynia). 

W kategorii seniorek najlepsza okazała się Maja Majerowska z (UKS Kopernik Wrocław),  II miejsce zajęła Jasińska Marta (UKS Jantar Gdynia), a III Angelika Rutkowska (MUKS Widzew Łódź).

Gdyńskie gimnastyczki zajęły kolejno miejsca: V - Natalia Sobolewska (SGA Gdynia), VI - Angelika Rywalska (UKS Jantar Gdynia),  VIII - Kornelia Lis (UKS Jantar Gdynia), IX -  Karolina Trzonkowska (SGA Gdynia) a na X - Joanna Sawicka (SGA Gdynia).

Podczas zawodów odbyło się także uroczyste zakończenie kariery Joanny Mitrosz, reprezentantki Polski na igrzyskach w Pekinie i Londynie. Gimnastyczka z wieloma sukcesami na koncie, wiele lat reprezentowała Gdynię na zawodach, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej, dostarczając nam wielu niezapomnianych wrażeń. 


Wyróżnione zawodniczki na zawodach w gimnastyce artystycznej - Grand Prix Polski 2013,  fot. Klub Kibica SGA

ikona