Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1092 (692) 2013-03-22 - 2013-03-28

Laureaci konkursu frankofońskiego

W eliminacjach regionalnych XXXI Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego, które odbyły się w dniu 16 marca w Gimnazjum nr 2 w wyniku przesłuchań; w kategorii licea pierwsze miejsce zajęła Anna Nagórka - uczennica III LO z Gdyni, II - Jacek Napp - uczeń II LO w Gdyni, III - Iga Kowalczyk i Joanna Jabłońska uczennice z ZSO z Gdyni. W kategorii gimnazja: I miejsce zajęła Tina Sargsyan z Gim. nr 2 z Gdyni, II miejsce Appolo Szymon z Gim. nr 3 z Gdańska i Zuzanna Kmiecik z Gim. nr 2 z Gdyni. Szkoły podstawowe - I miejsce Julia Wach - Szkoła Francuska z Gdyni. Do Konkursu Ogólnopolskiego zakwalifikowali się Anna Nagórka, Jacek Napp i Julia Wach.

Organizatorzy Konkursu - Towarzystwo Przyjaźni - Polsko Francuskiej i Gim. nr 2 z Gdyni serdecznie dziękują fundatorom nagród - hotelowi - Grand Hotel „ Sofitel" w Sopocie i Państwu M.M Petit z firmy C&R. 

ikona