1097 (697) 2013-04-26 - 2013-05-09

Pływacy „Delfina” najlepsi

W Kartuzach odbyły się VII Ogólnopolskie Zawody KASZUBY SWIM. Organizatorzy po raz kolejny zapewnili zawodnikom i kibicom oprawę godną najważniejszych imprez światowych. Zawody zostały rozegrane przy światłach reflektorów. Pływacy dostosowali się do poziomu organizacji i uzyskali wiele wartościowych wyników. Podopieczni trenera Przemysława Czoków oraz Artura Ziniewicza zajęli 1 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 29 (11-10-8) medali. Niezwykle emocjonujące były wyścigi sztafetowe 4x50 m. Gdyńscy pływacy zwyciężyli sztafetę zmienną oraz zajęli 2 miejsce w sztafecie kraulowej. W medalowych zespołach pływali: Karolina Arkuszewska, Nicola Warszawska, Mateusz Arndt oraz Robert Paprocki. Oprócz wymienionych zawodników medale zdobyli: Karolina Belof, Maja Berezowska, Marta Czerwińska, Daria Góreczna, Kacper Kurasz, Michał Laskowski, Magda Małyga, Błażej Mańczak, Krzysztof Niemczyk, Mateusz Nowy, Damian Partyka, Kasper Serzysko, Oskar Sienkiewicz, Dorian Szymański, Michał Urbański.

Gratulujemy i życzymy udanych kolejnych startów.