1105 (705) 2013-06-28 - 2013-07-04

Medale dla strzelców

W dniach 20 - 23.06.2013 r. Wrocław stał się strzelecką stolicą Polski goszcząc na swoich obiektach ponad dwustu zawodników, nie tylko z Polski. Wśród uczestników nie zabrakło zawodników sekcji strzeleckiej WKS FLOTA Gdynia.
W konkurencjach Pistolet Centralnego Zapłonu podium należało do trzech strzelców „Floty": Piotra Daniluka, Radosława Podgórskiego i Tomasza Królika. Podobnie sytuacja wyglądała w Pistolecie Szybkostrzelnym. Tu dominowali dwaj nasi zawodnicy: Damian Klimek i R. Podgórski, zdobywając odpowiednio złoto i brąz. Trzecią konkurencją był Pistolet Standard. Tym razem złoto przypadło w udziale P. Danilukowi i brąz R. Podgórskiemu.
Bardzo dobrze radziły sobie także: Sławomira Szpek, Agnieszka Korejwo i Sandra Stankiewicz. W konkurencji Pistolet Pneumatyczny brąz wywalczyła S. Stankiewicz. W Pistolecie Sportowym wygrała S. Szpek zaś na trzecim stopniu podium stanęła A. Korejwo. Swój start strzelcy „Floty" okrasili także trzema złotymi medalami drużynowymi.
Podsumowując, w indywidualnym dorobku medalowym strzelców znalazły się cztery złote medale, dwa srebrne i cztery brązowe. W klasyfikacji drużynowej trzy złote krążki.