Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1108 (708) 2013-07-19 - 2013-07-25

„Cała Polska czyta dzieciom” - spotkanie trzecie

21 lipca 2013 r., w samo południe, na Scenie Letniej w Orłowie prezentowane będą utwory „Billy i potwór" Brigitty Stenberg i Mati Lepp oraz „Wodny jaszczur" - fragment bajki ekologicznej „O królewnie z morskiej pianki" gdyńskiej autorki Wiktorii Kryger - „Juraty". W literacki świat grozy wprowadzi dzieci: Dominika Granowska, na co dzień pełniąca funkcję Koordynatora d.s. Komunikacji Wewnętrznej w firmie NORDEA Bank Polska S.A., która przygotowała także drobne upominki dla dzieci.
Każdy z nas się czegoś boi. Czy pamiętacie opowieści z dzieciństwa o potworach czających się pod łóżkiem, w szafie, albo zamieszkujących na dnie morza? O różnych obliczach strachu i roli wyobraźni w jego przezwyciężaniu, a przede wszystkim o wielkiej sile odwagi, będziemy rozmawiać z dziećmi i rodzicami podczas kolejnej odsłony „Cała Polska czyta dzieciom".
Wstęp na czytanie jest wolny.

ikona