Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1117 (717) 2013-09-27 - 2013-10-03

Gdyńskie Dni Rodzinne

Dzieciaki w Gdyni się nie nudzą! Jest wiele miejsc, gdzie zabawa połączona z nauką dostarcza najmłodszym wielu niezapomnianych wrażeń... W najbliższy weekend, w dniach 27-29 września będzie można przekonać się o tym, uczestnicząc w wydarzeniach Gdyńskich Dni Rodzinnych.

Miasto oraz jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Będzie można odwiedzić kafejki, kluby, muzeum a także wiele, wiele innych miejsc, gdzie na dzieciaki czeka świetna zabawa, m.in.:
Fun Park przy ul. Waszyngtona 21, Muzeum Miasta Gdyni przy ul. Zawiszy Czarnego 1, EduRobot przy ul. Świętojańskiej 73, N-FANTS w Szkole Podstawowej nr 29 przy ul. Ściegiennego 8, Intense English Studio Języka Angielskiego przy ul. Unruga 76 (Obłuże Leśne), Adventure Park Gdynia Kolibki przy ul. Bernadowskiej 1 (Orłowo). Wesoło będzie także na plaży miejskiej, gdzie odbędą się rozgrywki w bule i krykieta a także konkurs na najpiękniejszy zamek z piasku.

Udział w większości zajęć jest bezpłatny, na wszystkie należy się zapisywać.
Więcej informacji można znaleźć na: www.gdynskiednirodzinne.pl.

Organizatorem Gdyńskich Dni Rodzinnych jest portal ZwalczNude.pl. To portal internetowy organizujący liczne gry miejskie na terenie największych polskich miast. Są one dedykowane osobom aktywnym, które lubią spędzać wolny czas poza domem. Portal pełni również funkcję wirtualnej platformy, za pośrednictwem której użytkownicy mogą dzielić się między sobą swoimi oryginalnymi pomysłami na walkę z nudą.

ikona