1117 (717) 2013-09-27 - 2013-10-03

Klub Filmowy (bez reklam i popcornu)

Klub Filmowy w Gdyni (ul. Waszyngtona 1) zaprasza:
27 września - 2 października, godz. 18.00 - „BLUE JASMINE", reżyseria: Woody Allen. Bilety 10 zł.

27 września - 2 października, godz. 20.00 - „PRZESZŁOŚĆ", reżyseria: Asghar Farhadi. Bilety 10 zł.

28 września, godz. 14.00 (pokaz z audiodeskrypcją), godz. 16.00 (pokaz w języku migowym) - Kultura bez barier - „Dzień kobiet".
Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni wraz z Fundacją Ucho przygotowała wydarzenie pod nazwą „Kultura bez barier". Jest to projekt kulturalno-edukacyjny, skierowany do różnych grup społecznych, a w szczególności do osób z dysfunkcjami wzroku oraz słuchu.
„DZIEŃ KOBIET" - reżyseria: Maria Sadowska, występują: Katarzyna Kwiatkowska, Eryk Lubos, Grażyna Barszczewska. Dramat, Polska, 2013, 90 min.
Pełnometrażowy debiut Marii Sadowskiej, który okazał się rewelacją renomowanego MFF w Cottbus (Grand Prix dla najlepszego filmu za przedstawienie silnej kobiety w niesprawiedliwym i okrutnym świecie), to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia, porównywana przez krytykę do „Erin Brockovich" Stevena Soderbergha. Znana z błyskotliwych ról komediowych Katarzyna Kwiatkowska stworzyła jedną z najciekawszych i najbardziej wyrazistych kreacji w polskim kinie ostatnich lat, pokazując zupełnie nowe, zaskakujące oblicze w roli niezależnej kobiety, która rzuca wyzwanie korporacji.
Wstęp wolny.
Wstęp obowiązuje na podstawie zaproszenia lub po wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu: 58 621 15 09. Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mają osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.klubfilmowy.pl.

ikona