1123 (723) 2013-11-15 - 2013-11-21

Projekt „Wymiennikownia” - innowacyjne zajęcia gdyńskiej młodzieży

Serdecznie zapraszamy gdyńską młodzież w wieku 13-25 lat na bezpłatne zajęcia i warsztaty w ramach projektu „Wymiennikownia - innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej i Miasto Gdynię.
W ramach zajęć oferujemy innowacyjne zajęcia z różnych dziedzin, w tym z tworzenia młodzieżowego portalu internetowego, gry komputerowej poruszającej temat współczesnych ryzyk, inspirujące zajęcia z przedstawicielami gdyńskich firm i organizacji, a także warsztaty językowe (jęz. angielski i niemiecki), dziennikarskie, sportowe, a także warsztaty taneczne, podczas których poznać można sztukę bboyingu.
W najbliższym czasie zapraszamy także aktywną młodzież gdyńską na bezpłatne szkolenie wyjazdowe „Akademia Młodego Lidera", które odbędzie się w dniach 12-15.12.2013 r. Zgłoszenia przyjmujemy do 1.12.2013 r. mailowo: wymiennikownia@gci.gdynia.pl. Więcej informacji na stronie: www.ppnt.pl/inicjatywy-spoleczne oraz www.facebook.pl/wymiennikownia.

ikona