Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1141 (741) 2014-04-04 - 2014-04-10

Dla fanów sportów ekstremalnych

Gdyńscy pasjonaci sportów ekstremalnych czekali na ten moment przez lata. Za kilka miesięcy Gdynia doczeka się skateparku, który zaspokoi potrzeby fanów skateboardingu, rowerów BMX i rolek. Przy skwerze Sue Ryder stanie jeden z największych, w pełni profesjonalnych obiektów, pozwalających rozwijać swoje umiejętności na każdym stopniu zaawansowania.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dowiedzieć się jak będzie wyglądał „AB Inwestor Skatepark", a także jakie są plany rozwoju sportów ekstremalnych w Gdyni, zapraszamy na oficjalną prezentację projektu, która odbędzie się 10 kwietnia 2014 r. o godzinie 18.00 w gdyńskim InfoBoxie (ul. Świętojańska 30).

W trakcie spotkania przedstawiony zostanie ostateczny projekt skateparku oraz ciekawa historia sportów ekstremalnych w naszym mieście.

ikona