Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1150 (750) 2014-06-06 - 2014-06-12

„Demakijaż, czyli bójcie się nas panowie" - spektakl lekki i przyjemny

 W środę, 11.06.2014 r. o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Zardzadu Morskiego Portu Gdynia (ul. Rotterdamska 9)  będzie można zobaczyć spektakl: „Demakijaż, czyli bójcie się nas panowie".

Akcja przedstawienia toczy się w garderobie, gdzie aktorki przygotowują się do wyjścia na scenę oraz na estradzie, gdzie prezentują przed reżyserem piosenki przygotowywane do najbliższej premiery. 
 
W rozmowach-zwierzeniach poznajemy bardzo dokładnie szczegóły z ich biografii, charaktery, temperamenty i słabości. Dowiadujemy się również jakich mężczyzn widziałyby obok siebie,  o jakich marzą i jakich pragną. Im bardziej aktorki otwierają się wobec swoich problemów damsko-męskich tym więcej dowiadujemy się o tym, czym jest miłość, zdrada, nadzieja i cierpienie. Każda z wykonawczyń bardzo precyzyjnie buduje swój własny portret kobiecej osobowości, obdarza go też niezwykle wiarygodnym  ładunkiem energii, zarówno w monologach jak i w scenach dialogowych.  
 
Ogromnym atutem spektaklu są piosenki, które mogłyby z powodzeniem złożyć się na osobny recital każdej z wykonawczyń. Scenariusz został tak pomyślany, że utwory wokalne mają swoje uzasadnienie w dramaturgicznym przebiegu poszczególnych tematów i zdarzeń.
 
 „Demakijaż, czyli bójcie się nas panowie" to muzyczny spektakl z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych.

Ceny biletów:25 i 35 zł /osoba
 
 
...........................................................................................................................
Zamówienia i sprzedaż biletów:
Magdalena Kaźmierczak-Burchardt tel. 502 700 114 mkburchardt@atrybut.com.pl Informacje: http://www.atrybut.com.pl/ 

ikona