Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1160 (760) 2014-09-05 - 2014-09-11

Sezon w Teatrze Muzycznym

Trzy premiery i sprawdzone hity - to propozycja Teatr Muzycznego na najbliższy sezon. „Chłopi", „Skrzypek na dachu", „Grease", „Lalka" - te tytuły wszyscy fani musicali już znają.

Na pierwszą premierę tego sezonu będzie można wybrać się 23 września. Dyplomanci IV roku Studium Wokalno Aktorskiego przygotowali „Pamiętnik z Powstania Warszawskiego" wg Mirona Białoszewskiego.

4 października po raz pierwszy w Polsce, tylko na deskach Teatru Muzycznego będzie można zobaczyć AVENUE Q - musical niepoprawny politycznie, ostry, groteskowy, balansujący na granicy dobrego smaku i wykorzystujący terapeutyczną siłę przerysowanego humoru w wykonaniu aktorów i lalek.

15 października na Scenie Kameralnej znakomity duet Renia Gosławska i Krzysztof Wojciechowski wystąpią z programem: „THIS IS NOT A LOVE SONG, CZYLI MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYPACZY".
Spektakl złożony jest z aranżacji znanych utworów, często rozwiniętych o spontaniczne improwizacje, pokazujące ich nowe sensy, w których zespół przedstawi zaskakujące, dalekie od stereotypowych i dotychczasowych wyobrażeń rozumienie i rodzaje miłości: innych partnerów, nowe sytuacje, nieoczekiwane zakończenia i konteksty.

Na wszystkie spektakle można już kupować bilety. Sprzedaż online:
http://www.muzyczny.org/Teatr Muzyczny - repertuar

ikona