1189 (889) 2015-04-10 - 2015-04-16

Judocy Galeonu w Pucharze Polski

W Suchym Lesie koło Poznania w dniach 28-29.03.2015 r. odbywał się Otwarty Puchar Polski w Judo. W zawodach których wzięło udział ponad 1000 zawodników reprezentujących 97 kluby z kraju i zagranicy (Rosji, Białorusi, Ukrainy, Czech i Niemiec). Udanie zaprezentowali się zawodnicy gdyńskiego Galeonu.
W kategorii do 13 lat dwa brązowe medale wywalczyli Maciek Kaczorowski i Jakub Sordyl. W grupie do 18 lat srebrny medal wywalczył Tomasz Zielski, który w swojej nowej kategorii wagowej do 55 kg dotarł do finału, brązowe medale wywalczyli Karolina Potrykus i Aleksander Jasiński.
Pozostali zawodnicy Galeonu również dobrze się spisali przegrywając swoje pojedynki bezpośrednio w walce o medal zajmując  ostatecznie 5 miejsca: Dominika i Krystian Kuźma - Ebel, Weronika Matlakowska oraz Jakub Korzeniowski.